Portál ZLKR.cz » Havarovaná vozidla blokovala nájezd na obchvat Holešova

Havarovaná vozidla blokovala nájezd na obchvat Holešova

Další z řady dopravních nehod na obchvatu Holešova. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů.

Jednou z komunikací, na které ve zvýšené míře zasahují profesionální hasiči, je silniční obchvat Holešova. K další z řady dopravních nehod došlo dnes před půl jednou odpoledne. Podle informací, které obdržel operátor tísňové linky krajských hasičů v 12:28 hodin, došlo v prostoru nájezdu na obchvat ze směru od obce Dobrotice ke střetu dvou osobních vozidel.

Na místo nehody vyrazila jednotka profesionálních hasičů stanice Holešov, která zasahovala u předchozí dopravní nehody v obci Kurovice a také jednotka jejich kolegů z Bystřice pod Hostýnem. Bystřičtí hasiči dorazili na místo jako první.

Podle upřesnění velitele zásahu havarovala osobní vozidla zn. Opel a Peugeot. Z celkem šesti osob, která cestovaly ve vozidlech, byly dvě osoby zraněny a v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Další dvě osoby byly zdravotníky prohlédnuty z preventivních důvodů. Žádného z účastníků nehody nemuseli hasiči z vraků vyprostit.

Hasiči zajistili havarovaná vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Po příjezdu holešovské jednotky se hasiči z Bystřice pod Hostýnem vrátili na svou stanici. V 14:53 hodin zahlásil velitel zásahu, že jednotka dokončila úklid vozovky a odtlačila vraky vozidel mimo komunikaci.

.
Text a foto HZS Zlínského kraje
http://www.hzszlk.eu

Přidejte svůj názor, komentář, cokoliv...


Copyright © 2013-2016 Movex Media - Regionální portál Zlínského kraje - ZLKR.cz
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.