Portál ZLKR.cz » Zraněnou ženu po nehodě transportoval do nemocnice vrtulník

Zraněnou ženu po nehodě transportoval do nemocnice vrtulník

Dvě jednotky hasičů zasahovaly po deváté hodině na místě dopravní nehody v Koryčanech na Kroměřížsku.

Deset minut po deváté hodině přijali krajští profesionální hasiči oznámení o dopravní nehodě dvou osobních vozidel, ke které došlo v okrajové části Koryčan.

Jako první dorazila na místo jednotka místních dobrovolných hasičů, kterou v dalších minutách následovali profesionálové ze stanice Morkovice – Slížany. Při nehodě byla zraněna jedna spolujezdkyně. Tu hasiči vytáhli z vraku vozidla pomocí páteřní desky. Její vytažení se obešlo bez nutnosti použití vyprošťovacího zařízení. Zraněná byla následně z místa transportována k dalšímu ošetření vrtulníkem letecké záchranné služby. Další tři účastníci nehody vyvázli bez zranění.

Hasiči zajistili havarovaná vozidla proti vzniku požáru a úniku dalších provozních kapalin. Do doby ukončení vyšetřování nehody policisty zůstala na místě pouze jednotka profesionálních hasičů. Hasiči z Koryčan byli odesláni zpět na svou stanici.

V 10:57 hodin dokončili hasiči odstranění všech následků dopravní nehody. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen a řízen policisty.

.
Text a foto HZS Zlínského kraje
http://www.hzszlk.eu

Přidejte svůj názor, komentář, cokoliv...


Copyright © 2013-2016 Movex Media - Regionální portál Zlínského kraje - ZLKR.cz
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.