Portál ZLKR.cz » Havárie dvou automobilů v Jarošově na Uherskohradišťsku

Havárie dvou automobilů v Jarošově na Uherskohradišťsku

Dopravní nehoda s pravděpodobným vyproštěním jedné osoby byla na operační středisko hasičů ve Zlíně nahlášena krátce po desáté hodině dopolední. Na místo okamžitě vyrazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Uherské Hradiště.

K nehodě došlo v Jarošově – místní části Uherského Hradiště, na odbočce k benzinové pumpě. Čelně se zde střetl osobní automobil Škoda Fabia s protijedoucím vozem Škoda Octavia. Ve Fabii došlo ke zranění řidiče, kterého si ještě před příjezdem hasičů do své péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby. Jeho vyproštění nebylo nutné. Ve druhém vozidle cestoval řidič s dítětem, kteří zraněni nebyli.

Hasiči ihned zajistili místo nehody a provedli zabezpečení obou vozů proti vzniku požáru. Do příjezdu policie prováděli hasiči na frekventované komunikaci řízení dopravy. Uniklé provozní kapaliny byly zlikvidovány pomocí speciálních sorpčních látek.

Vzhledem k tomu, že vyšetřování si vyžádalo delší dobu a nehrozilo zde žádné další nebezpečí, jednotka odjela zpět na svou základnu, a na místo se vrátila až po ukončení šetření, aby zajistila úklid komunikace a odklizení vraků vozidel. Svůj zásah hasiči ukončili krátce před půl jednou odpolední.

.
Text a foto HZS Zlínského kraje
http://www.hzszlk.eu

Přidejte svůj názor, komentář, cokoliv...


Copyright © 2013-2016 Movex Media - Regionální portál Zlínského kraje - ZLKR.cz
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.