Portál ZLKR.cz » Dopravní nehoda tří vozidel zablokovala silnici I/57

Dopravní nehoda tří vozidel zablokovala silnici I/57

Další dopravní nehoda byla dnes na operační středisko hasičů oznámena ve 13:41 hodin. Podle informací k ní došlo za obcí Krhová nedaleko Valašského Meziříčí.

Na místo byla okamžitě vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Meziříčí. Po příjezdu se v mírné zatáčce ve směru na Hodslavice, přesně u hranice s Moravskoslezským krajem, nacházela dvě havarovaná osobní vozidla a jeden nákladní automobil. Ve voze Nissan byl zraněn řidič i jeho spolujezdec. Hasiči jim okamžitě poskytli nutnou předlékařskou pomoc, a po příjezdu posádky zdravotnické záchranné služby byli předáni do péče zdravotníků. Ve voze Škoda ani v nákladním vozidle k žádnému dalšímu zranění osob nedošlo.

Hasiči provedli zajištění místa nehody, protipožární zabezpečení havarovaného vozu a likvidaci úniku provozních kapalin pomocí sorpčních látek. Protože nehoda vznikla v nepřehledném úseku, zajistili hasiči také řízení dopravy do příjezdu policie.

Po zadokumentování nehody a ukončení šetření provedla jednotka naložení havarovaného vraku na odtahovou službu, a po úklidu komunikace se v 16:02 hodin vrátila zpět na svou základnu.

.
Text a foto HZS Zlínského kraje
http://www.hzszlk.eu

Přidejte svůj názor, komentář, cokoliv...


Copyright © 2013-2016 Movex Media - Regionální portál Zlínského kraje - ZLKR.cz
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.