Portál ZLKR.cz » Osobní automobil najel na svodidla a převrátil se na střechu

Osobní automobil najel na svodidla a převrátil se na střechu

Několik minut po dvanácté hodině přijalo krajské operační středisko informaci o dopravní nehodě osobního automobilu nedaleko obce Halenkovice na Zlínsku. Na místo ihned vyrazili profesionální hasiči s jedním cisternovým vozem z Otrokovic.

Jednotka dorazila k události do šesti minut. Z místa bylo potvrzeno, že došlo k havárii jednoho osobního automobilu Suzuki, který najel na svodidla a převrátil se na střechu mimo komunikaci. Cestovala v něm matka s dcerou, které byly v době příjezdu hasičů mimo vozidlo. Podle jejich sdělení zraněny nebyly, velitel však na místo povolal zdravotnickou záchrannou službu, která obě odvezla na kontrolu do nemocnice.

Hasiči zajistili místo nehody a zkontrolovali vrak vozu, aby vyloučili vznik požáru nebo únik provozních kapalin. Protože nehrozilo další nebezpečí, jednotka se vrátila zpět na svou základnu. Po zadokumentování nehody policií vyjel zpět na místo vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice, aby provedl vytažení vraku zpět na vozovku. Po ustavení vozu zpět na kola a jeho naložení na odtahovou službu se hasiči v 18:24 hodin vrátili zpět na stanici.

.
Text a foto HZS Zlínského kraje
http://www.hzszlk.eu

Přidejte svůj názor, komentář, cokoliv...


Copyright © 2013-2016 Movex Media - Regionální portál Zlínského kraje - ZLKR.cz
Designed by Theme Junkie. Powered by WordPress.